צריכים מדביר, למי תקראו? למכסח הג'וקים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתם מסתובבים בבית יחפים ופתאום עומד מולכם ג'וק חום, גדול עם מחושי ענק. אתם מסתכלים עליו, הוא רץ לפינה, אתם ממשיכים לעקוב מתכננים את אסטרטגיית החיסול בלב, הוא מתחיל לדלג לעברכם, הלב מתחיל לדפוק, הוא מתחיל לרוץ. זהו... מאותו רגע כל כתם קטן על הרצפה יזכיר לכם ג'וק, כל צעצוע שהילד שלכם ישאיר על הרצפה ייראה לכם ג'וק, כל דבר שיזוז לכם בזווית העין, יזכיר לכם ג'וק. הקדימו תרופה למכה והזמינו מדביר מקצועי שיעטוף את ביתכם בשכבת מגן, שלא תאפשר לאף ג'וק לחדור למרחב הפרטי שלכם.

ידע וניסיון, וחומרים יעילים

הדברה מקצועית היא בראש ובראשונה ידע וניסיון לגבי אופן התנהגותם של מזיקים, בין שמדובר בג'וקים, נמלים, עכברים, חולדות, או חלילה נחשים. היכן הם מתחבאים, איפה הם מתהלכים להם, מה הם מחפשים, מאיפה הם נכנסים לבית, ואיפה צריך לעצור אותם כדי שלא יגיעו בכלל לבית. הדברה מקצועית זה גם חומרים בעלי עוצמה גבוהה. חומרי הדברה מקצועיים לא דומים כלל לחומרי ההדברה שמוצאים בסופרמרקט השכונתי. חומרי הדברה מקצועיים הם חומרים רעילים מאוד בעלי ריכוז גבוה, וכל התעסקות בהם דורשת אישור מיוחד של המשרד להגנת הסביבה. חומרים אלה, מספיק שהג'וק יריח אותם מרחוק כדי לדאוג שהוא לא יוכל להתקדם עוד מטר אחד נוסף לפני שהוא מתהפך ונופח את נשמתו.

הדברה מהירה ויעילה שתעניק לכם ראש שקט לכל אורך הקיץ

אז בפעם הבאה שתראו ג'וק, למי תקראו? למכסח הג'וקים. היכנסו לאינטרנט או לדפי זהב, חפשו מדבירים באזור המגורים שלכם, התקשרו, בררו את המחיר, ערכו סקר שוק מהיר כדי לוודא שאתם מקבלים מחיר הוגן ותחרותי, והזמינו כעת את איש ההדברה שיעניק לכם ראש שקט. תהליך ההדברה הוא תהליך קצר ומהיר. איש ההדברה יגיע אליכם בתוך יום יומיים, יבצע את ההדברה בתוך פחות משעה, לרבות ריסוס כל חלקי הבית וסביבתו, ומאותו רגע תוכלו להסתובב יחפים בבית בלי שום חשש ובלי שום דאגה. אל תתנו לחוויית הג'וק הראשונה של הקיץ להרוס לכם את הקיץ כולו, התקשרו עכשיו והזמינו הדברה מקצועית. בהצלחה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה