הדברת עכברים, הקדימו תרופה למכה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מי לא אוהב את תום וג'רי? מי לא אוהב את מיקי מאוס? עכברים כאלה חמודים ומתוקים, מדברים, צוחקים, כל היום מחפשים במה לשחק ואיך להצחיק אותנו... אבל בל נטעה, הדבר השחור הזה שראיתם בזווית עיניכם עובר כהרף עין לאורך הסלון זה לא מיקי מאוס וזה גם לא ג'רי, זה פשוט מאוד עכבר אמיתי. הוא קטן, הוא שעיר ויש לו זנב ארוך. הוא אוהב אוכל, הוא אוהב מים, והוא אוהב לרוץ מהר מאוד, והדבר שהוא הכי אוהב זה להסתובב בבית שלכם ולפזר שאריות צואה ושתן בכל מקום שהוא רק דורך בו.

עכבר יכול להופיע בכל בית

עכברים הם לא הכאב ראש רק של קיבוצניקים או מושבניקים, והם גם לא הכאב ראש הבלעדי של דרי קומות הקרקע במרכזי הערים. עכבר יכול לצוץ לו בכל בית, ובכל קומה, וכשהוא צץ, זה יכול להוביל למצבים היסטריים לא נעימים, שעלולים להיחרט בראש של חלקנו כטראומה למשך כמה שנים טובות. בפועל, העכבר הוא יצור קטן וחמוד, אפשר להניח כמה וכמה מהם בכף יד אחת, אבל הריצה המהירה הזאת שלהם פשוט מבהילה, כאילו אין לנו שום שליטה עליהם. על מנת למנוע מצבים לא נעימים שכאלה, במיוחד אם יש לכם ילדים בבית, או בן או בת בית שלא מסוגלות לעמוד במעמד הזה, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא להקדים תרופה למכה, ולהזמין כבר עכשיו הדברת עכברים מקצועית.

הזמינו עכשיו הדברת עכברים מקצועית

תוכלו להיכנס לדפי זהב, או לאינטרנט, לערוך חיפוש פשוט ומהיר, לאתר את כל המדבירים הפועלים באזור מגורכם, ואפילו לעשות סקר שוק קצר כדי לוודא שאתם משלמים מחיר הוגן ותחרותי. בתוך יום או יומיים יגיע אליכם המדביר ויתחיל בתהליך ההדברה. הדברת עכברים היא לא הדברת ג'וקים ולא מדובר פה בפיזור סתמי של חומר רעיל סביב כל הבית. צריך להכיר את מסלולי ההליכה של העכבר, את מקומות המסתור שלו, ובהתאם לכך להציב מלכודות שיעשו את העבודה בהסתברות כמה שיותר גבוהה. ניתן גם להשתמש ברעל עכברים, אך עבור כל זה הדבר הטוב ביותר הוא להזמין מדביר מקצועי שיבדוק, יחליט ויבצע עבורכם את כל תהליך ההדברה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה