הדברת עכברים

 

 

 

 

 

 

 

 

אתם בוודאי מכירים את הקטע הזה, שקרה לכל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת בחייו: אתם יושבים כל המשפחה בסלון, כשלפתע אתם מבחנים בזווית העין שמשהו רץ לאורך הקיר. אתם מסיטים את המבט, ולא רואים כלום. זה לוקח לכם כמה שניות להבין שיש לכם עכבר בבית. בשלב הזה נחתוך את התיאור מכיוון שהוא יכול להתפתח לסיטואציות היסטריות ולא נעימות בבתים מסויימים. עכברים, משום מה, גורמים לחרדות קשות אצל מרבית האנשים, ובעיקר בקרב נשים. אחד הדימויים המוכרים ביותר בהקשר של עכבר בבית, זה אמא עולה על כסא וצורחת לכולם שיתפסו את העכבר. למה לכם כל זה? אם אתם גרים באזור פתוח כמו מושב או קיבוץ, או אם אתם גרים בבית קרקע, אפילו במרכז העיר, הזמינו כבר עכשיו הדברת עכברים על ידי אנשי מקצוע.

רעל עכברים, יעיל אך מסוכן

עכברים הם יצורים קטנים להפליא, בניגוד לחולדות שהן יותר גדולות ויותר מגעילות או מפחידות, כל אחד על פי תחושותיו. העכברים הם כה קטנים שניתן להכניס כמה וכמה עכברים בתוך כף יד אחת של אדם בוגר. העניין עם עכברים שהם מאוד מהירים ובלתי צפויים, וקשה מאוד לתפוס אותם, ללא הכלים המתאימים. אפשרות אחת לתפוס עכבר היא לפזר רעל עכברים. יחד עם זאת, רעל עכברים הוא רעל שעלול להזיק גם לבני אדם, ולכן ישנה חשיבות להשתמש בו בצורה נכונה ובטיחותית כדי למנוע למשל מגע עם הרעל, או חלילה אכילת הרעל על ידי ילדים קטנים.

הזמינו מדביר מקצועי שייתן לכם ראש שקט

אפשרות נוספת בתהליך הדברת עכברים הוא שימוש במלכודות מיוחדות עבור עכברים. מלכודות אלה מבוססות על ידי משיכת העכבר פנימה באמצעות דבר מאכל כלשהו, וסגירת המלכודת כאשר העכבר נוגע באוכל ומפעיל את מנגנון הסגירה. כל העניין נשמע פשוט, אך בדרך כלל הפעולה המומלצת ביותר היא הזמנה של מדביר מקצועי שיודע קודם כל לזהות שאכן מדובר בעכברים, ויודע בדיוק כיצד מתנהגים עכברים, היכן הם מסתתרים, והיכן יש לפזר את רעל העכברים ואת המלכודות על מנת להבטיח את תפיסתם. אל תקחו סיכון למצבי היסטריה מיותרים, חפשו עכשיו מדביר עכברים מקצועי ותוכלו לראות טלוויזיה בראש שקט.

 

 

 

 

 

 

 

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה