הדברת מזיקים

 

 

 

 

 

 

 

אל תתנו להם להרוס לכם את הקיץ. אתם יודעים איך זה מתחיל... אתם הולכים למטבח יחפים, פותחים את המקרר כדי להוציא בקבוק מים, כשלפתע עומד מולכם ג'וק שני מטר מכם. לאן הוא ילך? הוא מתקדם אליכם... מה לעשות? הוא רץ שמאלה, חוזר ימינה, ואז מתחיל בריצת אמוק לכיוון שלכם... זהו, מאותו רגע, כל קליפת גרעין, כל חרוז כהה או כל חתיכת עיתון על הרצפה, יגרמו לכם לשניה של בהלה, זה ג'וק? או יופי, זה רק חרוז... אל תתנו לזה לקרות. מרבית האנשים זוכרים את כל חוויות הג'וקים שלהם שנים אחרי שהם קרו, כך שהדבר הנכון ביותר לעשות הוא למנוע אפילו את החוויה הבודדת הראשונה הזאת, שתמרר לכם את כל הקיץ.

שכבת מגן לבית שלכם

כדי למנוע מצבים כאלה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא להקדים תרופה למכה. כנסו עכשיו לאינטרנט, או לדפי זהב, חפשו מדבירים מקצועיים באזור מגוריכם, והזמינו מדביר מקצועי שבתוך יום יומיים יעטוף את ביתכם בשכבת מגן שתעניק לכם ראש שקט לכל הקיץ. זה לא אומר שלא תראו ג'וק, זה רק אומר שתראו אולי אחד או שניים לאורך כל הקיץ, וזה אומר שכשתראו אותם הם כבר יהיו מתים. לא שווה? הדברת מזיקים מקצועית עם חומרים מיוחדים בריכוז גבוה, שאי אפשר להשיג באף סופרמרקט, במחיר הוגן של כמה מאות שקלים בודדות, והבית שלכם מוגן.

להדביר גם את התותחים הכבדים

במידה ואתם גרים בקומת קרקע או באזור פתוח כדוגמת מושב או קיבוץ, כדאי גם לשקול הדברת מזיקים רחבה יותר נגד התותחים הכבדים, עכברים, חולדות ואפילו נחשים. הדברה של מזיקים אלה היא הדברה שונה לחלוטין ומתבססת יותר על היכרות עם אורח חייהם של המזיקים, דרך החשיבה שלהם, והידע על מקומות המסתור ונתיבי ההליכה האופייניים שלהם. מדביר מקצועי יוכל לעשות סקירה קצרה סביב הבית ובתוכו, לאתר את נקודות התורפה ולזהות את המקומות המדוייקים שבהם צריך להציב מלכודות. בתוך יומיים שלושה מובטחת לכם לכידה מלאה של כל המזיקים, ושוב זכיתם בבית נקי ממזיקים, ללא דאגות וללא היסטריה.

 

 

 

 

 

 

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה