הדברת מזיקים כאן ועכשיו

אוטוטו יתחילו הג'וקים להראות את פניהם לפנינו. אוטוטו יתפזרו העננים, תיתן השמש אורה, והג'וקים יעורו משנת החורף הארוכה שלהם. יש לכם שתי ברירות: ללכת לסופרמרקט ולהצטייד במדביר ספריי ביתי, או להזמין הדברת מזיקים מקצועית ויסודית. האמת היא שאלו לא שתי ברירות, אלא ברירה אחת ויחידה. כל בית שלא רוצה לראות את המזיקים החומרים והקטנים האלה מתרוצצים בין החדרים, צריך גם את הדברה מקצועית, וגם מדביר ביתי לשעת חירום.

הדברה מקצועית בעוצמה גבוהה

הסוד הוא בעוצמת חומרי ההדברה שבשימוש, והסוד הוא במיומנות ובידיעה כיצד לרסס, כמה לרסס ואיפה לרסס. הדברה מקצועית היא הדברה המתבצעת על ידי אנשי מקצוע המבצעים מספר הדברות ביום, ורוכשים ניסיון וידע לגבי אופן הריסוס היעיל והטוב ביותר. כך למשל, מדביר מקצועי ירסס מאחורי כל ארונית, בתוך ארונות המטבח, בנקודות תורפה כמו כניסת ברזים אל הבית, לאורך הדלתות ומסביב לחלונות ובעוד מקומות בהם ידוע שג'וקים פשוט אוהבים להסתובב.

הדברה מקצועית גם מבטיחה לכם הגנה מיטבית לאורך זמן. מדבירים מקצועיים יודעים לרסס את החומר באופן כזה שלא יעלם לו עם השטיפה הראשונה של שטיפת הבית. כך למשל, יתבצע הריסוס בחיבור שבין הרצפה לקיר, כשחומר ההדברה מרוסס גם על הקיר. עוצמתו החזקה יכולה להשפיע על ג'וק המהלך על הרצפה גם אם על הרצפה עצמה לא נותר עוד חומר ריסוס. את זה אי אפשר להגיד אל הספריי הביתי שאינו עוצמתי מספיק כדי ליצור את האפקט הזה של "הדברה מרחוק".

יש מקום גם לספריי הביתי

יחד עם זאת, זה לא אומר שאפשר לוותר על הספריי. תמיד יכול ג'וק אחד לחמוק ולהגיע אל תוך עומק שטח הסלון. או אז, כדי למנוע בהלה מיותרת לילה ללא שינה, כדאי להצטייד בספריי הדברה שיחסל אותו אחת ושתיים ויבטיח את המשך השקט. אל תוותרו, ואל תגידו יהיה בסדר, התקשרו עכשיו למדביר מקצועי, הזמינו לעצמכם הדברת מזיקים שתעניק לכם קיץ שקט ורגוע. את כל המדבירים תוכלו למצוא בדפי זהב או בחיפוש פשוט באינטרנט, תוכלו לקורא מאמרים וטיפים בנושא, ולקרוא חוות דעת על אנשי המקצוע השונים.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה