הדברת חולדות

ישנם מזיקים שאפשר לחיות איתם, או בעצם אין כאלה... אבל יש מזיקים שלפחד מהם אין ממש הצדקה, והוא נובע יותר מפוביות שאין להן הסבר מדעי, כמו למשל הפחד מג'וקים. למרבה הפלא ישנם אנשים שגם מפחדים מנמלים, וזאת הדוגמא הטובה ביותר לפוביה שאין לה הסבר. לעומתם, ישנם מזיקים קצת יותר מזיקים, שאולי אפילו כדאי לפחד מהם. למשל, חולדות, עכברים ואפילו נחשים. אם אתם חיים בבית צמוד קרקע, ולא משנה אם זה בעיר או בכפר, או אם אתם חיים באזור פתוח במקום כדוגמת מושב או קיבוץ, הדברת חולדות זה דבר שאתם צריכים כבר להכיר, ואם לא, זה בדיוק הזמן להזמין אחת כזאת ולעטוף את הבית שלכם בשכבת מגן.

החולדה היא יצור אינטליגנטי

העניין עם חולדות הוא שמדובר בבעל חיים חושב, בעל רמת אינטליגנציה מספיקה כדי לגרום לכם מספיק כאבי ראש בניסיון ללכוד אותם, ניסיון שיסתיים במרבית המקרים בכשלון צורם. כאשר מדובר בחולדות, בניגוד לג'וקים למשל, לא מדובר בפיזור של חומר רעיל סביב כל הבית בידיעה שמתישהו הג'וק יעבור דרך החומר ויורעל. חולדות יודעות לזהות אזורי סכנה ולהתרחק מהם, חולדות יודעות לנוע בתוך הבית, ובכל פעם שהן נתקלות בסכנה, הן עורכות חישוב מסלול מחדש, ומוצאות נתיבים חדשים לנוע בהם היישר אל לב המטבח שלכם, היכן שהשארתם את שאריות הלחם וארוחת הערב.

רק הדברה מקצועית תבטיח לכם את השקט הנפשי

זאת בדיוק הסיבה מדוע כדאי להזמין הדברת חולדות מקצועית. בכל הקשור בחולדות, מדביר מקצועי אינו מגיע, מפזר חומר הדברה בכל פינה ונעלם, אלא דווקא מתחיל בסקירה ויזואלית של הבית, איתור נקודות תורפה, איתור סדקים ומחילות שבהם יכולה חולדה לעבור או להסתתר, וחורים או פתחים שדרכם יכולה החולדה לצאת או להיכנס לבית. רק לאחר ביצוע הסקירה, יחליט המדביר היכן יש להציב את המלכודות, באיזה פיתיון יש להשתמש, והאם יש צורך באמצעים נוספים העומדים לרשותו. חולדות הן ייצור המסוגל לכרסם בעץ, פלסטיק ואפילו ברזל. החולדה יכולה למצוא סדק וליצור ממנו מחילה, ובמקרה הצורך גם "לעבור דירה" בתוך הבית שלכם. הדברה מקצועית היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם בכל הקשור לחולדות. הזמינו עכשיו הדברת חולדות והעניקו לעצמכם שקט נפשי.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה