הדברת חולדות כיצד מתמודדים ומנצחים ?

 

 

 

 

הדברת חולדות מקצועית

הדברת חולדות שיטות ופיתרונות בטוחים

כשאנו שומעים או קוראים על הדברה, הדבר הראשון שעולה בראשנו הוא... נכון, ג'וקים. יש לנו מן פוביה כזאת מג'וקים, שפשוט אי אפשר לשלוט בה, וזה מאלץ אותנו לנקוט בכל אמצעי אפשרי וזמין כדי לדאוג לכך שלא נאלץ לפגוש אותם אפילו פעם אחת במהלך קיץ שלם. עכשיו, דמיינו שאת הג'וקים הקטנים האלה מחליפות... חולדות. האדם הממוצע נוטה להתבלבל בין עכבר לחולדה, לא שעכבר זה מזיק מבורך שכולנו מקבלים בשמחה בביתנו, אבל חולדה היא ממש לא עכבר. חולדה יכולה להיות גדולה פי חמש ופי שש מעכבר מצוי, וכמובן פוטנציאל הנזק שלה חמור עשרות מונים. חולדה מסוגלת לכרסם רשתות ברזל, היא מסוגלת לכרסם בקלות עץ ופלסטיק, מה שאומר שהיא יכולה לגרום לנו נזקים במגוון רחב של ציוד, ריהוט ומכשירים חשמליים.

החולדה היא יצור חכם, וצריך לדעת להתמודד איתה

על כל זה אפשר להוסיף את המראה המטריד שלה. היא גדולה, היא מהירה, יש לה זנב ארוך וורדרד, ויש לה פרצוף מאיים. עכשיו, אם חוויתם פעם אחת את חוויית החולדה בבית, אין שום טעם להסביר לכם יותר כלום, ואתם בטח כבר יודעים שהדבר הטוב ביותר הוא להקדים תרופה למכה, ולהזמין הדברת חולדות מקצועית, בעיקר אם אתם גרים בסביבה חקלאית, או בבית צמוד קרקע אפילו אם הוא במרכז תל אביב. חולדות, בניגוד לג'וקים, הם יצורים חכמים. חולדה יכולה להריח ולהרגיש שהיא מתקרבת לאזור סכנה ולהתרחק ממנו. אנשים רבים מנהלים מאבקים מחשבתיים ארוכים עם חולדות שפלשו לבתיהם, בדרך כלל ללא הצלחה רבה. זאת בדיוק הסיבה, שצריך להזמין מדביר מקצועי בתחום זה.

הזמינו עכשיו מדביר מקצועי, וחיסכו לעצמכם זמן ותסכול רב

הדברת חולדות היא עניין מקצועי לחלוטין, ואין פה מקום לניסיונות ואלתורים אישיים. מדביר מקצועי יודע לעשות שורה של בדיקות לפני שהונח חומר ההדברה הראשון. מה הן נקודות החדירה האפשריות של חולדות אל תוך הבית, מה הם מקומות המסתור הפוטנציאליים, והחשוב ביותר, מה הם הנתיבים האפשריים שבהם החולדות מסתובבות בתוך הבית. לאחר כל אלה, מציב המדביר מלכודות, חומרים וכלים שאמורים לבלבל את החולדה ולהכווין אותה אל המלכודת. אם יש לכם בעיה עם חולדות, הדברה מקצועית הוא הפתרון היחיד בשבילכם, וככל שתעשו זאת מוקדם יותר, על בסיס מניעה, כך ייטב.

 

 

 

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה