הדברה אורגנית מזיקה למזיקים, ולהם בלבד

כמו בכל שנה, גם השנה תנהגו בחוכמה ותזמינו מדביר מקצועי שיכין את ביתכם לקיץ. בכל הקשור למזיקים המלווים אותנו מתחילת הקיץ ועד סופו, הדבר הנכון לעשות הוא להקדים תרופה למכה, ולערוך הדברה יסודית ומסודרת עוד לפני שראינו את הג'וק הראשון. רק שהפעם המצב קצת שונה. הפעם הצטרף אליכם בן בית חדש, תינוק חדש במשפחה. אתם לא ממש רוצים לחשוף אותו לחומרים הכימיים הרעילים של ההדברה, ובטח ובטח רוצים להמנע ממצב שהוא זוחל על הרצפה ומנגב את חומר ההדברה מפינות הבית. או אולי יכול להיות שלא מדובר בתינוק חדש, אלא דווקא בדרך חיים חדשה, דרך חיים של שמירה על הסביבה, דרך חיים ירוקה שנמנעת משימוש בחומרים כימיים הפוגעים בסביבה בה אנו חיים. תהיה אשר תהיה הסיבה, בדיוק עבור מצבים אלה נוצר הדברה אורגנית.

יעילות זהה

הדברה באמצעות חומרים אורגניים היא הדברה יעילה ויסודית בדיוק כמו ההדברה הכימית הרגילה. ההבדל הוא סוג החומרים בהם נעשה שימוש. במסגרת הדברה כזאת נלקחים מספר חומרים, שאת חלקם אפשר למצוא בכל מטבח, ומעורבבים לכדי תמצית שבסופו של דבר מהווה חומר הדברה נגד מזיקים. כמובן ששיטות ההתמודדות עם ג'וקים ונמלים הן שונות משיטות ההדברה עם עכברים וחולדות. הדברה אורגנית היא הדברה היעילה בדיוק באותה מידה כמו הכימית, עבור הדברת ג'וקים ונמלים. במקרה של חולדות ועכברים גם כך החומרים הם לא מרכז העניין, ויש יותר חשיבות לשיטת הלכידה. אפשר להציב חתיכת גבינה או לחם אורגניים או לא אורגניים בתוך מלכודת עכברים וללכוד את המזיק, אך השאלה הגדולה היא היכן להציב את המלכודת.

להזיק למזיקים, לא לסביבה

תמיד תדאגו שיש בהישג ידכם את המדבירים הביתיים שמתחת לכיור, לכל צרה שלא תבוא, אבל כדי לעשות הדברה יסודית שתעניק לכם ראש שקט באמת, המהלך הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לעשות חיפוש אחר מדביר מקצועי, להרים טלפון ולהזמין הדברה יסודית שבתוך יום יומיים תהיה כבר מאחוריכם. וכעת, תוכלו גם להזמין הדברה באמצעות חומרים אורגניים, שאינם מזיקים לסביבה ואינם מזיקים לאדם, אך בהחלט מזיקים למזיקים. בהצלחה.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה