איך להיפטר מהג'וקים, או מה חשוב לדעת מלבד הדברת ג'וקים?

החצב מבשר על בואו של הסתיו, הגשם מודיע על בואו של החורף, הפריחה הנפלאה מכריזה שהאביב כבר כאן והג'וק הראשון מבשר לנו בדרך כלל על בואו של הקיץ. האמת היא שזה לא חייב להיות כך. ניתן לפתור את בעיית הג'וקים בבית המגורים שלכם בעזרת הקפדה על כמה כללים פשוטים וגם ביצוע הדברה מניעתית שתבטיח לכם קיץ נקי מג'וקים. לא בכדי נאמר שכושר העמידות של הג'וקים הוא גבוה במיוחד. אחת הסיבות לכם הוא היכולת שלהם להתקיים בחללים חשוכים לאורך זמן.

ג'וק לאור יום

מסיבה זו, אם ראיתם ג'וק משוטט להנאתו בשעות היום , הרי שיש לכם סיבה אמתית לדאגה, משום שג'וקים מרשים לעצמם לשוטט בחופשיות בדרך כלל בשעות הלילה. במקרה כזה הרי שעליכם להזמין בדחיפות הדברת ג'וקים. נכון שהדברה היא פעולה חשובה, אך לא היא לבדה תמגר את התופעה. כדי לעזור לבעיה של הג'וקים לחלוף לצמיתות יש לבצע כמה פעולות פשוטות שיגרמו לג'וקים לא לשוב אל ביתכם.

מה גורם להם לשרוד?

אהבתם לסדקים, לכוכים ולחללים חשוכים היא כאמור הסיבה ליכולת שלהם לשרוד. משום כך יש להקפיד לסגור פתחים, סדקים, צינורות ומרזבים בשעות הלילה. הקפידו לרוקן את פח האשפה כמה שיותר ולא להציבו מתחת לכיור המטבח. בנוסף, בדקו את גג הבית. אם יש לכם רעפים וודאו שכולם שלמים ובמידת הצורך החליפו את הרעפים בפגומים.

לא ידידותי

כדי להפוך את הבית שלכם ללא ידידותי לג'וקים הימנעו מהשארת כלי אוכל מלוכלכים בכיור, בייחוד לא בשעת הלילה ואת שאריות המזון שלכם ושל חיית המחמד שלכם הקפידו לאפסן בקופסאות אטומות. שמירת המזון בכלים סגורים גם תשמור עליו טרי וגם תמנע מהמזיקים להגיע אליו.

מניעה

אווררו את ארונות המטבח מעת לעת, נקו אותם ופנו מזון מיותר או ישן מידי. את ארון הספרים שלכם אווררו מידי פעם כיוון שהוא מכיל כמות רבה של עמילן שחביב כל כך על הג'וקים. נקיטת כל הצעדים הללו ושילוב עם הדברת ג'וקים מקצועית יישאו תוצאות טובות. ניתן לבצע הדברת ג'וקים מניעתית לפני הקיץ וכך להיות בטוחים שלא תזכו לראות אותם מתהלכים בחופשיות.

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה