מה צריך לדעת על הדברת חולדות?

 

יש מילים שרק לשמע צלילן עולה החשק להתקשר ישירות למדביר מקצועי או לחילופין להימלט מהבית. אחת המילים הללו היא חולדות. לא בכדי הפכו חולדות לאחד המכרסמים השנואים ביותר. מדובר במכרסם שמהווה סכנה בריאותית משום הוא מעביר מחלות זיהומיות קשות שמסוכנות מאד לבני אדם ולבעלי חיים. בנוסף לכך הן פוגעות במזון ומזהמות אותו, גורמות נזק לחקלאות, למבנים ולרכוש. חשוב לדעת שגם אם אנו לא רואים אותן, הרי שהן נמצאות סביבנו.

מהו בעל החיים הזה?

חולדות נפוצות בכל מקום על פני כדור הארץ וניתן למצוא אותן בכל אזורי האקלים ובכל תנאי השטח. יש כמה דרכים שבעזרתן ניתן לבצע הדברת חולדות. אחת הדרכים היא על ידי מלכודת T REX  או על ידי מלכודת קפיץ. אם ראיתם חולדה באזור מסוים, הציבו מלכודת קפיץ צמוד לקירות המבנה. פיתיון יכול להיות מעט חמאת בוטנים. קחו בחשבון שמדובר במכרסם נבון במיוחד שיכול להיות חשדן, כך שייתכן שייקח זמן עד שתצליחו ללכוד את החולדה.

מלכודות דבק

דרך נוספת לביצוע הדברת חולדות היא על ידי מלכודת דבק. מדובר במלכודת שבנויה מבסיס קשיח שעליו דבק שמכיל פיתיון. יש למקם את המלכודת באזורים שבהן נצפו חולדות. כדאי להדביק את המלכודת לרצפה ולמקמה במקום יבש הרחק מידיהם של ילדים ובעלי חיים. סוג נוסף של מלכודות הוא מלכודות רשת. מדובר במלכודת שעשויה מחומר מגלוון והיא עמידה במיוחד, כך שניתן להשתמש בה כמה פעמים.

רעלים

אפשרות נוספת לביצוע הדברת חולדות היא על ידי שימוש ברעלים. כאן חשוב להשתמש ברעלים איכותיים, שיכולת המשיכה היא חזקה דיה, והם היכולים להישמר לאורך זמן. את הרעלים יש לאחסן בתיבות האכלה כדי למנוע הרעלה של בנו אדם או בעלי חיים. יתר על כן תיבות האכלה מאפשרות לשמור על טריות הרעלים והן גם יעניקו תחושת ביטחון לחולדה שתוכל לאכול מהם במקום חשוך ומוגן.

מה מלבד הדברה?

אם יש לכם בעיית חולדות בבית או בחצר חשוב במיוחד לשמור על סדר וניקיון. מזערו כמה שניתצן את שאריות האוכל שאתם משאירים בבית, השתמשו במגירות אטומות, קופסאות ובמזווה כדי לאפסן מזון. הדברת חולדות יכולה להימשך בין שבוע ועשרה ימים ולכם בפרק הזמן הזה כדאי לשמור על ניקיון וסדר בבית כדי לסייע לתהליך.

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה