יש עכבר בבית- הדברת עכברים וכמה עצות שימושיות

קרה לכם אסון וראיתם עכבר מתרוצץ בקרבת הבית? כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. מכרסמים יכולים להיות צרה צרורה וכדאי להקדים ולטפל בבעיה. גם אם לא ראיתם את העכבר בתוך הבי ואפילו לא ראיתם סימנים להופעתו בבית כמו כתמי צואה, מזון או רהיטים שניזוקו, כתמי שתן או עצבנות של בעל החיים שלכם, הרי שהופעתו של עכבר מחוץ לבית היא נורה אדומה. במוקדם או במאוחר ימצא העכבר את דרכו אל ביתכם ולכם עליכם לעשות כל מה שניתן ודרוש כדי למנוע זאת.

סדר וניקיון

ראשית חשוב להקפיד על סדר וניקיון בבית. הקפידו לא להשאיר שאריות מזון או מים, גם אל של חיית המחמד ששלכם. דאגו שהכיור יהיה נקי תמיד כדי לצמצם את מקורות המזון של העכברים. בנוסף, בדקו את גג הבית והחליפו רעפים שבורים אם יש כאלה. אטמו את הבית לרבות מרזבים ופתחים שונים. נוסף לכך פזרו רעל עכברים על גג הבית ונקו את חצר הבית. נוכחות של זבל בחצר הבית היא כר פורה לבית גדול של עכברים ולכן שמרו על חצר נקייה. כדאי לגזום את העצים שנמצאן בקרבת הבית כדי למנוע אפשרות של כניסה של העכברים לבית.

הדברה- איך לגרום לה להצליח?

בנוסף, יש לבצע הדברת עכברים בתוך הבית ומחוצה לו. חשוב להבין לפני שמבצעים הדברת עכברים שכל הפעולות שציינו למעלה הן הכרחיות כדי לעזור לתהליך להצליח. הפיתיונות יהיו יעילים יותר אם לא יהיו שאריות מזון במקומות שונים בבית ולכן חשוב להקפיד על כל ההנחיות לעיל. נוסף לכך חשוב לבחור את הרעל הנכון ולהק0םפיד לפזר ממנו כמויות קטנות במקומות שבהם ראינו סימנים להופעת העכבר. כמויות קטנות יגרו את סקרנות המכרסם ויגרמו לו לאכול כמות רבה יותר של הרעל.

את הרעל יש לשים בתוך תיבות האכלה משום שכך הוא יישמר טרי וחשוב יותר כך תמנעו הרעלה של חיות מחמד שיש ברשתכם או של ילדיכם. ניתן לבצע הדברת עכברים גם על ידי מלכודות דבק, קפיץ או רשת. מלכודות אלה יעילות במיוחד ואינן כוללות שימוש ברעלים. ניתן בדרך זו ללכוד את העכבר ולסלקו בעודו בחיים מביתכם. את המזון במלכודת יש להחליף בכל יום כדי למשוך את העכבר לגשת אליה.

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה