איך להצליח עם הדברת עכברים?

מכרסמים שנואים עלינו במיוחד. אחת הסיבות שאנו נרתעים מהם כל כך היא משום שאנחנו לא ממש רואים אותם, ולכם אין לדעת אם הם נמצאים אצלנו או לא. עם זאת, ניתן לגלות על ידי כמה סימנים הימצאות של מכרסמים בביתנו וכך לטפל בבעיה גם אם לא ראינו אותם במו עינינו. המאמר שלפניכם לסביר מעט על אופן זיהוי הבעיה של הימצאות עכברים ועל אפשרויות ההתמודדות עמה, דהיינו הדברת עכברים.

איך לזהות?

הימצאות עכברים בביתכם תלווה בהופעה של גללי עכברים שגודלם כ 5-7 מילימטר. ניתן לראות גם עקבות של עכברים, וברוב המקרים תמצאו בביתכם אזורים שמרוחים בשתן ובצואה, כתמי שומן וסימני כרסום באריזות מזון שונות ובחלקי ריהוט שונים. יתר על כן סביר להניח שתשמעו רעשים בלילות, וכי חיות המחמד שלכם יחושו בנוכחותם ולכן יראו אי שקט.

מה עושים כדי להצליח לתפוס עכבר?

כדי לבצע הדברת עכברים יעילה וראויה שי להחליף את הפיתיון בכל יום בפיתיון חדש. יש לפזר כמויות קטנות של הרעלים בכל מיני מוקדים בבית משום שעכברים אוכלים כמויות קטנות במיוחד. כדאי להניח את הרעלים במקומות שבהם ראיתם עדות לנוכחותם של העכברים. את הרעלים יש להניח בתיבות האכלה משום שכך תשמרו על יעילותם ותמנוע הרעלה של ילדים או בעלי חיים. המשפט פרצה קרואת לגנב נכון גם במקרה של בעיית עכברים בבית ולכם חשוב לאטום את הבית כולל סדקים, מרזבים וחורי ניקוז.

מלבד מלכודות

כדאי לגזום את הצמחייה שנמצאת בסמוך לבית כך שיכולת הכניסה של העכברים לתוך הבית תקטן. הדבר החשוב ביותר בכל הקשור להדברה בכלל או הדברת עכברים בפרט הוא שמירה על ניקיון. אל תשאירו מזון פתוח או כלי אוכל מלוכלכים בכיור. הכניסו שאריות מזון לקופסאות אטומות, גם מזון של חיית המחמד שלכם וגם מים. אם העכבר עדיין לא נתפס נסו להציב את המלכודת במקום אחר וצמצמו את מרחב המחיה שלו עד כמה שניתן.

מכרסמים אוהבים לשהות בעליות גג וארונות מטבח. משום כך וודאו שחללים אלה הם סגורים ואטומים. בדקו האם הרעפים שלמים והחליפו את הרעפים השבורים. בנוסף, פזרו על גג הבית רעל עכברים.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה