איך למצוא מדביר מקצועי?

מזיקים יכולים להפתיע אותנו בכל רגע נתון. עונת הקיץ נחשבת לשיא עונת המזיקים, אולם גם בחורף הישראלי שהוא חם במיוחד יכולים לנחות עליכם מזיקים שונים. הופעתם של מזיקים בחיינו אינה דבר של מה בכך, משום שהופעה ש ג'וק או כמה נמלים מעידים בדרך כלל על קיומם של רבים יותר ומשם כך עם הופעת הג'וק הראשון כדאי להתחיל לטפל בבעיה על ידי הדברה מקצועית.

להקדים תרופה למכה

נכון שכדאי למהר ונכון גם לומר שככל שנקדים לטפל בבעיה כן ניטיב לפתור אותה, אולם לפני שממהרים לצלצל למדברי הראשון שמצאנו באינטרנט או במדריך הטלפונים, כדאי לשים לב לכמה דברים. חומרי הדברה הם מסוכנים לא רק למזיקים. משום כך אתם רוצים לוודא שאתם מזמינים מדביר שידביר רק את מה שצריך להדביר ולא יגרום לפגיעה בבני הבית, בין אם מדובר בילדים שלכם או בחיות המחמד שלכם. גם אם אתם לא הסמכה

רוצים להיות חשדניים, עיסוק בהדברה וברעלים הם לא המקרה להקל בו ראש.

הדבר החשוב ביותר הוא כאשר מגיע מדביר אליכם הביתה הוא לבקש ממנו להציג תעודת הסמכה של משרד הבריאות ושל המשרד לאיכות הסביבה. התקנים בישראל מחמירים למדי ומדביר שפועל על פי חוק יעשה ימוש בחומרי הדברה שמותרים על פי חוק שהם פחות מסוכנים לבני האדם ופחות קטלניים לבעלי חיים גדולים. חשוב לעדכן את המדביר על נוכחות בעלי חיים בבית, בין אם מדובר בכלב שלכם או בקיפוד וחתולי רחוב שהם חיות מוגנות על פי חוק צעק בעלי חיים ולכם אסור לפגוע בהם על פי חוק.

אחריות

בסיום העבודה בקשו מהמדביר אילו מזיקים נמצאו בעבודה ומהם החומרים שבהם נעשה שימוש. בקשו לכתוב זאת על החשבונית ובקשו ממנו הנחיות מה לעשות במקרה של הרעלה. בנוסף, חשוב לבקש לקבל תעודת אחריות שמפרטת מה מכסה האחריות ולמשך כמה זמן. חשוב מכל, ניתן למנוע את תופעת המזיקים על ידי הדברה מונעת. שאלו את המדביר מהם הליקויים בצנרת ובמבנה שיש לתקן כדי למנוע את התופעה וזכרו שחתולי הרחוב יעילים בהרתעה ובציד עכברים, ג'וקים וחולדות יותר מכל חומר הדברה.

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה