איך לבחור מדביר?

אחד המקצועות שאנו לא אוהבים לחפש במדריך הטלפונים הוא מדביר. הדברה בביתנו היא נושא כאוב, משום שבמקרים רבים היא מעידה על נוכחות של מזיקים בביתנו. מזיקים הם שם כולל לכל מיני מכרסמים, חרקים, ג'וקים ואפילו יונים ונחשים. עם זאת, לעתים אנו מזמינים שירותי הדברה לביתנו כמניעה, לקראת  ימי הקיץ החמים שבהם ניתן לראות יותר מזיקים בחצרות ובבתים. כדי להבטיח הדברה מקצועית ונכונה תוך שימוש מושכל ברעלים ובחומרי הריסוס חשוב לבחור מדביר מקצועי ואיכותי.

למה לשים לב?

המאמר הבא מסביר מעט למה כדאי לשים לב בבואכם לבחור מדביר לביתכם או למקום העבודה. חשוב לוודא כי חברת ההדברה פועלת ברישיון של משרד הבריאות ושל המשרד לאיכות הסביבה, וכי כל המדבירים שמועסקים בחברה הם בעלי תעודת מדביר מורשה.  חשוב לוודא שהחברה משתמשת בחומרי הדברה שעבור אישור של משרד הבריאות ושל המשרד לאיכות הסביבה. אל תסתפקו בתשובה בעל פה, בקשו לראות תעודות ורישיונות.

דין יונים כדין תיקנים?

יש שירותי הדברה שכדי לבצעם יש לעבור התמחות. לכידת נחשים למשל שונה מהותית מבחינה מקצועית מהדברת תיקנים ונמלים ולכם כדאי לוודא שמהדביר שמגיע אליכם מומחה במתן השירות שאתם זקוקים לו. יש לחברות שמסוגלות לספק גם שירותי הדבר למניעה. וודאו שההדברה שתקבלו לא רק תסלק את המזיקים, אלא גם תמנע את הופעתם בעתיד. הדברת יונים למשל אינה יעילה אם היא לא מספקת פתרון מניעתי למניעת חזרתן בעתיד לחלון שלכם.

זול הוא יקר

המשפט "זול הוא יקר" נכון במקרים רבים והוא נכון גם כאן. הדברה זולה עלולה לא להיות יעילה ומקצועית ולכם היא לא תתור את הביעה. משום כך כדאי לא להתפשר ולבחור חברה מקצועית ואמינה. באותו הקשר יש לוודא שאתם מקבלים אחריות על ההדברה בכתב תוך בפירוט של משך האחריות והיקף האחריות. כמו תמיד כדאי לקבל המלצות מחברים או ממי שנעזר בשירותיו של מדביר מקצועי, אך חשוב לזכור כי אין הדברה של נחשים זהה להדברת תיקנים, לכם וודאו שאתם מזמינים הדברה שתתאים לצרכים שלכם.

מניעה

אם אתם מחפשים חברת הדברה כדי לבצע הדברה מונעת לקראת בוא הקיץ או לרגל מעבר דירה, הארי שאתם נהנים מהיתרון היחסי של היעדר לחץ. במקרה כזה ניתן להזמין לבית מנציגים של כמה חברות ולקבל הצעת מחיר. בהזדמנות זו תוכלו כמובן לבדוק את כל מה שמפורט במאמר ולוודא כי המדבירים הם מורישם ומוסמכים.

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה