מהם שירותי הדברה?

שירותי הדברה הם שם כולל לשיטות שונות וחומרים שימיים שמטרתם להשמיד צמחייה, בעלי חיים וכמובן חרקים שונים שמהווים סכנה לבני אדם ולרכוש שלהם, פוגעים בו ומתחרים מולו על המזון שברשותו. מראשית ההיסטוריה, מיום שהאדם החל לגדל בכוחות עצמו מזון, פותחו שיטות הדברה שונות שמטרתם למנוע מחרקים דריסת רגל אל יבולם. ניתן לומר כי אלו היו ראשית ימי שירותי הדברה. שירותי הדברה הביאו את האדם לשימוש במגוון שיטות- החל מפיזור סיד על עצים וכלה בשימוש בזנים קטלניים במיוחד של נמלים.

מי ניצוח במלחמה?

הדבר הבטוח הוא כי עמידותם של החרקים היא גבוהה למדי, ולראיה מקצועו של המדברי המקצועי הוא רווחי למדי ונדרש במרבית בתים ומוסדות ציבור בעולם. למעשה, במערכה מול החרקים מי שהכריע עד כה הם החרקים. על אף העובדה כי האדם פיתוח שיטות שונות וחומרים חזקים, אוכלוסיית החרקים עדיין שולטת על פני האדמה.

היסטוריה

מבחינה היסטורית ניתן לראות במלחמת העולם השנייה נקודת מפנה משום שתעשיית ההשמדה של הגרמנים הביאה גם לפיתוח התעשייה של חומרי ההדברה. בעקבות כך החלו לשווק את החומר הידוע DDT במטרה להילחם במלריה שכגודל הציפיות ממנו כך היו גם האכזבות. בראשית הדרך מרבית החומרים ששימשו להדברה היו ממקור טבעי, אך באופן הדרגתי החל שימוש נפוץ יותר בחומרים סינטטיים שנוצרו במעבדות. הדבר הוביל לכך שלא עבר זמן רב והחומרים הסינטטיים החליפו את החומרים הטבעיים בשוק ההדברה החקלאי והתברואתי.

נזקים

חשוב להבין כי ממש כפי שהדברה פוגעת במזיקים, היא יכולה לפגוע גם בבני אדם. שימוש לא נכון בחומרי הדבר עלול לגורם לסובבים נזקים הן לטווח ארוך והן לטווח קצר. סוג אחד של הרעלה יכול להיות הרעלה אקוטית שנגרמת עקב חשיפה, בליעה או שימוש לא נכון בגזים שונים. פגיעה זו מופיעה כהרעלה אקוטית, כתוצאה מחשיפה לרעלים כגון, בליעת רעלים או שימוש לא נכון בגזים. מהצד השני יכולה להתקיים הרעלה כרונית שנפוצה בקב מי שעובד עם חומרי הדברה, כמו מדבירים למשל.

בחירת מדביר אפוא צריכה להיות מוקפדת. מדביר מקצועי לא רק ישיג תוצאות טובות, לא גם ישמור על בריאותכם ועל בריאותו, מה שלא פחות חשוב.

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה