מה עושים לפני שמזמינים שירותי הדברה?

הקיץ מתקרב? ראיתם כבר את הג'וק הראשון בזווית העין? אם תתעלמו הם לא ייעלמו, אלא רק יתגברו. משום כך, לקראת בוא הקיץ, עם הופעת הג'וק הראשון או אפילו לפני כדאי להתחיל ולחשוב על הדברה. היתרון של הדברה לפני הקיץ הוא שאתם חוסכים לעצמכם את התענוג המפוקפק של להתמודד עם מזיקים. מי שמתגורר בבית פרטי או בקוטמת קרקע, או באזורים שבהם הסיכוי להיתקל במזיקים הוא גבוה יותר כמו אזורים מיוערים למשל צריך לשקול ברצינות לבצע הדברה כפעולה מניעתית.

מה משאיר את הג'וקים בחיים?

אחת המכות הנפוצות והמכאיבות בכל הקשור למזיקים היא בעיית התיקנים, או בשמם העממי והמוכר יותר, הג'וקים. ג'וקים הם בעלי עמידות גבוהה בייחוד בשל העובדה שהם מסוגלים להימנע מלהסתובב בשטחים פתוחים ומוארים. אהבתם לחושך, סדקים ומקומות חשוכים מסייעת להם להימלט ולהישמר מכל סכנה. הם יכולים לחדור לכל מקום שבו יש סדק ולו צר שבצרים שבעזרתו יגיעו אל מקום ריק. ארונות, קירות, מכשירי חשמל ועוד. משום כך חשוב לאטום את הסדקים הקיימים ובכך למנוע ומזער את בעיית הופעת הג'וקים.

ניקיון

מלבד שירותי הדברה חשוב לדלל ולאוורר את הבית באופן נאות. ספרייה עמוסת ספרים שלא נוקתה שנים או מטבח עמוס בחפצים יכולים להוות קן נוח לג'וקים ולכן יש לערוך אוורור ודילול מעת לעת. את ארונות הבגדים יש לאוורור מדי פעם ואת בגדי העונה שחלפה כדאי לאחסן באריזות אטומות. יתר על כן חשוב לוודא  שסביבה זו תישאר יבשה ומאווררת. בשל אהבתם לחושך במהלך היום הג'וקים לא זזים. בלילה הם חשים בטוחים לכם תמיד תראו אותם מופיעים בלילות.

מתי להזמין מדביר?

משום כך הופעה של ג'וקים בשעות היום מעידה על בעיה קשה שיש לטפלה בעזרת שירותי הדברה. לפני שמתחילים בעבודת ההדברה חשוב לסרוק את האזור ולחפש פגרים ונשלים של ג'וקים, ביצים וצואת תיקנים חשוב לבדוק את האזורים שנמצאים מאחורי מכשירי חשמל, ארונות מטבח והאמבטיה. לאחר מכן יש להזמין מדברי מקצועי שיבצע הדברה. שירותי הדברה הם יעילים למדי אך בנוס להם עליכם להקפיד על פינוי אשפה, ניקוי של שאריות אוכל, הימנעות מכלים בכיור בשעות הלילה כדי למנוע הופעה של הבעיה בשנית.

 

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה