ראיתם דבר לא נעים כמו חולדה?

חולדות ועכברים הם המזיקים המסוכנים ביותר היכולים להימצא בביתנו,  הם נושאים איתם מחלות המועברות לבני אדם ויכולים להזיק להם. לא רק בני האדם עלולים להידבק במחלות אלה אלא גם חיות  מחמד הנמצאות בביתנו.  הדברת חולדות  היא הכרחית כי עצם קרבתה למזון אותו אנו אוכלים או לקבל נשיכה מחולדה זה דבר מסוכן. לרוב, חולדות נמצאות קרוב למסעדות בהם יש פחי אשפה המכילים שאריות של מזון. חולדות ועכברים מתרבים במהירות רבה וזו בעצם אחת הסיבות שעלינו להדביר אותן מהר ככל האפשר. אם מדובר בבית פרטי, חולדות אהבות להימצא במחסנים ובמקומות בהם קל להן למצוא מזון. החולדות יכולות להישאר זמן רב ללא מים כמו העכברים, הם אוהבות מקומות חשוכים. החולדות הן חיות מתוחכמות ועל מנת להדבירן יש לעשות זאת בחוכמה כך שלא נראה אותן שוב במקומות בהם הן אינן רצויות..

 חברות הדברה או אולי לוכד מקצועי?

חברת הדברה העוסקת גם עם הדברת חולדות, תוכל לבצע הדברה יעילה ללא ריחות לוואי או סכנה לבריאותנו ובריאות תושבי הבית. כדאי כי לחברת ההדברה יהיו את כל האישורים הדרושים על מנת שתעסוק בהדברה, ואנו נהיה שקטים כי אכן מדובר בהדברה מקצועית. פיזור רעל והצבת מלכודות זה הפתרון היעיל עבור הדברת חולדות. הן נמשכות לגרגירי הרעל  אוכלות מהן ומתות.. מצב מאוד לא מומלץ הינו מוות החולדה בשטח ביתנו, רצוי כי החולדה תמות בחוץ לאחר אכילת הרעל, אבל כדאי לשים לב אם אתם מריחים ריח משונה בבית. כדאי להתייעץ עם חברת ההדברות לגבי זה. לפעמים קורה כי החולדה אינה נתפסת, במקרה כזה חייבים לקרוא ללוכד מקצועי המכיר כיצד ניתן לתפוס את החולדות והיכן ניתן למצוא אותן בבית או בחצר.

סכנות אחרות שחולדות יכולות לגרום

חוץ מהעברת מחלות מסוכנות, חולדות מכרסמות גם חוטי חשמל ויכולה לגרום לקצרים במערכת החשמל וגם לפיצוץ צינורות מים.  קצב ההתרבות של החולדות הינו מהיר ביותר והן אוהבות להיות בשטחים חקלאיים ככל שתמהרו לקרוא לחברת הדברת חולדות כך תימנעו נזקים גדולים.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה