מהי הדברה אורגנית ובמה היא מועילה לנו?

הדברה אורגנית היא הדברה העשויה מחומרים טבעיים, החומרים הם פחות חזקים ומקורותיהם בטבע, הפעולה בהדברה אורגנית מחזיקה מעמד מעט זמן ולא כמו החומרים החזקים יותר בהם משתמשים בדרך כלל . בהדברה אורגנית משתמשים לרוב בבתי עסק העוסקים במזון כמו מסעדות, קונדיטוריות , בתי קפה ובבתי המלון.  המטרה בשימוש בהדברה אורגנית היא לא לפגוע באנשים הנמצאים במסעדה או בבתי הקפה באמצעות חומרים רעילים. אין הרבה חברות הדברה בארץ אשר נוהגות להשתמש בהדברה אורגנית. כשמזמינים חברת הדברה לעסק שלנו, אנו חייבים לבדוק כי אכן המדביר משתמש בחומרי הדברה אורגניים כי מוטלת עלינו אחריות גדולה על אנשים שעלולים להיפגע ולגרום לעסק שלנו לקרוס במקרה חלילה של הרעלה מחומרים כימיים. הביצוע של הדברה באמצעות חומרים אורגניים, אינו מחייב אותנו לצאת מהמקום והמדביר עובד אפילו ללא מסיכה.

הדברה אורגנית אינה פועלת באופן מידי על המזיקים

לא כדאי כי בביתנו נזמין הדברה אורגנית ההשפעה היא איטית והמזיקים אינם נכחדים מיד. הדברה אורגנית אינה מתאימה לכולם אלא למקומות רגישים כמו שציינתי קודם כמו מסעדות וכל הקשור לעסקי מזון כמו חברות קייטרינג. גם במחסני חקלאות משתמשים בהדברה אורגנית, ההדברה אינה מזהמת או פוגעת בירקות ובפירות ולשם כך בעצם היא קיימת. גם ברשתות מזון כמו סופר מרקטים גדולים משתמשים בהדברה אורגנית על מנת לא לפגוע בסחורה רגישה כמו מזון המסכן את בני האדם. החומרים הטבעיים מתקלים במהירות לכן ההשפעה אינה ארוכת טווח, בבתי העסק מבצעים הדברה אורגנית לפחות פעמיים בשנה מסיבה זו. יש שטוענים כי זה עניין של זמן עד שכל ההדברה תהיה הדברה אורגנית. בגלל המודעות לאיכות הסביבה, רוב האנשים יעדיפו להדביר אפילו פעמיים בשנה על מנת למנוע נזקים לבריאותנו ולבריאות הסובבים אותנו.

 הדברה אורגנית נקראת גם הדברה ירוקה

בטח כבר שמעתם על המושג הדברה ירוקה, זוהי בעצם הדברה אורגנית והיא נקראת ירוקה בגלל החומרים הטבעיים ממנה היא עשויה וגם כשמירה על איכות הסביבה. עלות החומרים בהדברה אורגנית היא יקרה יותר מאשר ההדברה הכימית כי תהליך הייצור שלהם הוא לא זול.  בדרך כלל מתבצעים מספר טיפולים בהדברה אורגנית עד שכל המזיקים ייעלמו, השימוש בתהליך מספר פעמים, מייקר את העלות בהדברה, אך אין יותר חשוב לנו מהבריאות שלנו ושל בני משפחתנו ואנשים מעדיפים לבצע את ההדברה האורגנית על פני ההדברה הכימית.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה