מה עלינו לדעת לפני שאנו מזמינים שירותי הדברה?

כל המזיקים מגיעים בתקופות האביב והקיץ, לכן, כדאי כי נזמין את שירותי הדברה לפני בוא האביב, רוב חברות ההדברה עסוקים בתקופות אלה ולכן ייתכן כי המחיר יהיה אף גבוה יותר לאור הביקוש בהדברה בתקופות אלה. יש הרבה שיטות הדברה והרבה לקוחות המזמינים את חברות ההדברה מעוניינים יותר בהדברה ירוקה שהיא אינה מזיקה לאיכות הסביבה. המדבירים עוברים הכשרה מיוחדת מטעם המשרד לאיכות הסביבה, המדבירים עוברים מבחנים מיוחדים על מנת לקבל את רישיון ההדברה. העבודה עם רעלים וכימיקלים היא מסוכנת ונדרשת אחריות גדולה מצד המדביר, לכן הוא ידע מה הכמות הנדרשת עבור השמדת המזיקים  בית בעסק או במפעל. חברות ההדברה מכירות היטב את החומרים אתם הם עובדים ולכן אנו שקטים כשמגיע אלינו מדביר מוסמך המציג רישיון הדברה.

הדברה ירוקה לשמירת בריאותנו והסביבה

רוב חברות ההדברה, מספקות תעודת אחריות על ההדברה אותה הן ביצעו לכן כדאי כי תשתמשו עם שירותי הדברה מקצועיים. כדאי כי תיכנסו לפורומים באינטרנט על חברות הדברה וכך תדעו מי מהחברות היא הטובה ביותר עבורכם. אם ביצעתם הדברה ירוקה, כדאי כי תבצעו אותה פעמיים בשנה, לפני בוא החורף ולפני הקיץ, כך תהיו בטוחים כ ביתכם יהיה  נקי ממזיקים שונים. בדרך כלל כולנו מסתכלים על תאריך בוא בוצעה ההדברה האחרונה וכך אנו יודעים מתי לקרוא שוב לחברת ההדברה על מנת שתבצע עבורנו הדברה נוספת.. יש חברות הדברה המציעות שירותים נוספים כמו ניקיון כללי והכנת הגגות לקראת החורף.

הדברה וניקיון הן מילים נרדפות...

אפילו אם ביתכם יהיה נקי, עצם הופעת ג'וקים גורמת לכם להרגיש כי אולי יש פגם בניקיון או הדירה שאתם חיים בה היא עדיין מלוכלכת, זה אמנם שני תחומים שונים, אבל הם הולכים בד בבד. עצם העובדה כי חברות ניקיון מבצעות אף שירותי הדברה אומר הרבה, בית שהוא עם ניקיון מושלם חייב בשירותי הדברה. הרבה חברות ניקיון מעסיקות מדבירים מקצועיים בשירותיה על מנת שההדברה תיעשה באופן המקצועי ביותר וכך תימנע את הופעתם בשנית של מזיקים בבית.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה