מדביר, הוא זה שאחראי להרחקת המזיקים מביתנו

 עליכם לדעת, כי רק מדביר  מוסמך יוכל לבצע הדברה בביתכם או בעסק שלכם. האחריות בעבודה עם חומרים רעילים הינה גדולה ועל מנת לעסוק כמדביר נדרשים רישיונות מיוחדים. מדבירים עוברים הכשרה מיוחדת מטעם המשרד לאיכות הסביבה ולכן הם גם מקבלים רישיון. ניתן לשמור על כללים בבית על מנת שלא נזדקק למדביר כל פעם, מקקים וחרקים נוספים מגיעים בעיקר מפתחי כיורים ואמבטיות, אם נסגור אותם באמצעות מכסים מיוחדים נמנע את כניסתם. לגבי יתושים, אם אנו נייבש מאגרי מים העוזרים בריבוי היתושים נמנע אף את כניסתם של אלה לתחום ביתנו. לפעמים התרבות או הופעת המזיקים אינה קשורה אלינו, העיריות והמועצות אמורות לבצע בדיקה תקופתית במערכות הביוב ובכך היא תמנע את הופעתם של המזיקים במקום מגורינו.

יתושים מעבירים מחלות

 על שפעת הנילוס כבר שמעתם? מחלה זו מועברת באמצעות עקיצת יתושים לפני כמה שנים הייתה מגיפה של ממש בארץ בגלל היתושים שהיו מעבירים אותה לבני האדם. בדרך כלל, ישנם מכשירים הפועלים על חשמל שמפעילים אותם בשעות הלילה ומורחים חומר מיוחד על גופנו המונעים מהיתושים לעקוץ אותנו. ישנם מקרים בהם יש כל כך הרבה יתושים ואין לנו ברירה אלא להזמין מדביר מקצועי. לפעמים הדברת תיקנים בביתנו תתבצע פעמיים בשנה לרוב בתחילת החורף ובתחילת הקיץ. קשה מאוד להתפטר מתיקנים כי הם בעלי כושר הישרדות גבוה. הם יכולים לעלות למקומות גבוהים באמצעות הכנפיים שלהם והם אף נכנסים לכל מקום אפשרי.

מה עושים המדבירים בחורף כשאין עבודה?

 רוב המדבירים פעילים יותר מתקופת האביב ובקיץ, אך בחורף כשאין עבודה עבור מדביר מה הוא עושה? בדרך כלל חברות ההדברה מבצעות הסכמים עם עסקים  כך שההדברה תתבצע פעמיים בשנה, פעם בחורף ופעם בקיץ, לכן יש להם בכל זאת הכנסה מבעלי העסקים במיוחד המסעדות בהם יש צורך לבצע הדברה אורגנית לפחות פעמיים בשנה. יש גם בתים פרטיים הדוגלים בהדברה ירוקה , והיות והדברה זו מתנדפת מהר יש צורך לבצע אותה פעמיים בשנה, אז העבודה עבור חברות הדברה היא מעטה יותר אבל עדיין הם יכולים להתפרנס בתקופה זו.

 .

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה