כיצד נימנע מנוכחותם של עכברים בבית? – הדברת עכברים

לצערנו, בכל העולם יש עכברים, הרגע שעכבר פולש אל ביתנו הוא מהווה מטרד וסכנה לבריאות, העכבר הינה חיה מתוחכמת וקשה לתפוס אותה  ללא חברה העוסקת עם הדברת עכברים. רוב העכברים בדומה לתיקנים, הם פעילים בשעות הלילה,  הם מעבירים המון מחלות לבני האדם כי הם נמצאים בביובים. העכבר הינו לרוב חיה  צמחונית והוא ניזון מלחם, גבינה וירקות אך הוא לפעמים לא יבחל באכילה של פגרי עכברים אחרים. האויבים הגדולים של העכברים הם החתולים והנחשים. העכבר מעביר מחלות לא רק באמצעות הצואה שהוא משאיר בהרבה פינות בבית אלא באמצעות נשיכה, לכן כדאי לבצע הדברת עכברים ברגע שזיהיתם צואת עכבר בבית. פעם  פיזור רעל עכברים היה פתרון עבור השמדת עכברים, אך כיום ממעטים להשתמש בו בגלל הסכנה שהוא יכול לגרום והעכברים מזהים כי מדובר ברעל, הרי הזכרתי קודם לכן כי עכבר הינה חיה מתוחכמת...

פיזור רעל עכברים מתבצע רק בחצרות

בדרך כלל, עדיף לפזר מלכודות עכברים בבית, יש מלכודות בעלות קפיץ ויש מלכודות העשויות מדבק בהם העכבר נתפס מהר יותר. רעל עכברים, נהוג לפזר בחצר הבית על מנת שלא יגרם לנו נזק.  פיזור המלכודות נעשה בזהירות מרבית במיוחד אם יש בביתנו חיות מחמד. העכברים ניחנים ביכולות טיפוס מדהימות, הם יכולים להגיע לתוך דירה לבניין גם בקומות הגבוהות ללא בעיה. ישנה כיום הדברת עכברים חדשה באמצעות שיטה אלקטרונית, המכשיר האלקטרוני מייצר רעש שרק העכברים יכולים לשמוע ומבריח אותם מהמקום. זוהי שיטה ידידותית לאיכות הסביבה ואין צורך בהריגת העכברים. כדאי לשאול את חברת ההדברה לפני שמזמינים אותם באיזו שיטה הם מתכוונים להדביר את העכברים הנמצאים בביתנו. לפעמים בשיטת הדברה שהיא ידידותית לסביבה הפתרון יהיה פחות יעיל מאשר שיטות הדברה אחרות.

יש אנשים שאינם מעוניינים להרוג את העכברים

 ישנם אנשים שהם מאוד אוהבים בעלי חיים ולא מעוניינים כי העכברים ייהרגו באמצעות רעל או מלכודת דבק, לכן הם לוכדים אותם באמצעות מלכודת קפיץ ומשחררים אותם לחופשי הרחק משטח מגוריהם.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקים



מגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים 



ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     



בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :



שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:



מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספים



צור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה