הדברה אורגנית למענינו ולמען איכות הסביבה

הדברה אורגנית מומלצת במיוחד במקום בו חיים ילדים ואנשים מבוגרים שדרכי הנשימה שלהם עלולים להינזק מרעלים כמו בהדברה הכימית. ייתכן כי תצטרכו לפנות את הבית לכמה שעות, אבל עדיין, החומרים אינם מסוכנים לבריאות האדם ואתם יכולים להיות שקטים כי לא יאונה לכם או לבני ביתכם נזק בריאותי. חברת הדברה אמינה נוהגת לתת תעודת אחריות המראה כי הם אחראים לשנה. ההוראות לאחר ההדברה יינתנו מאת המדביר. לרוב, רצוי לעבור עם סחבה לחה ללא חומר ניקוי על הרצפה. אם יש ברשותכם חיות מחמד כדאי לומר זאת למדביר כי לרוב צריך להוציא אותן מהבית לכמה שעות אחרי ההדברה. מחיר ההדברה תלוי בגודל הדירה והבית כי זה הגיוני, דירה קטנה מצריכה פחות חומר הדברה מאשר בית גדול או דירה גדולה. יש כאלה המעדיפים לקנות את חומרי הדברה בכוחות עצמם ולבצע את ההדברה. כדאי על כל מקרה לא לעסוק במקצוע שאין אתם מומחים בו אחא להביא חברת הדברה מקצועית שתטפל לכם  במזיקים.

 הביקוש עבור הדברה ירוקה רק גובר

בגלל המודעות לאיכות הסביבה ולשמירה על בריאותינו יש הרבה יותר ביקוש עבור הדברה אורגנית הנקראת גם הדברה ירוקה.  יש הדברה באמצעות תאורה מיוחדת הבנייה מחיישנים, הדברה באמצעות אולטרסאונד שבאמצעות תדרים מיוחדים המזיקים אינם מתקרבים למקום ואפילו מרחיקים אותם משם. יש המון שיטות של הדברה אורגנית, כדאי לשאול את חברות ההדברה מהי ההדברה עליה הם ממליצים.  ישנה שיטה נוספת של הדברה אורגנית והיא הדברה באמצעות ג'ל,  המדביר מפזר כמויות קטנות מהג'ל במקומות בהם הוא יודע כי עשנם מזיקים, אין לו ריח והוא יעיל במיוחד בשיטת הדברה זו משתמשים בבתי חולים, מרפאות ומסעדות. החיסרון בהדברה זו הוא שהג'ל מתייבש במהירות ויש צורך לחזור על הפעולה.

חומרי הדברה אורגנית ללא ריח הם עדיפים

 יש הרבה חומרים של הדברה אורגנית שהם נטולי ריח ואלה הם המומלצים ביותר. בדקו כי על הבקבוק או המעכל המכיל את החומר, רשום כי החומר מכיל הדברה אורגנית על מנת שתהיו בטוחים כי בוצעה לכם הדברה אורגנית בביתכם או בעסק שלכם.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה