אורחים לא קרואים בבית? הפתרון הוא הדברת ג'וקים

מי מאתנו לא נגעל מג'וקים? ההרגשה של חוסר ניקיון בבית עצם נוכחותם בכל מיני פינות בבית, לא נותנת לנו הרגשה טובה. ישנה היום סוג של הדברת ג'וקים שאינו מזיק לנו ולסביבה, שיטת ההדברה הירוקה, הפכה להיות מאוד פופולרית בימינו וכולם מעדיפים אותה על הדברה כימית. יש אנשים שמבצעים  את ההדברה בעצמם, אך לא תמיד היא מועילה, מדביר מקצועי יוכל לבצע את ההדברה באופן מקצועי ואף ייתן לכם אחריות של שנה. כדאי להדביר את הג'וקים לפני בוא הקיץ, כי בקיץ עצמו הג'וקים כבר נמצאים בבית ומטילים ביצים. הג'וקים מגיעים לארונות המטבח ובמקום בו אנו שומרים מזון יבש כמו קטניות , ספגטי, קמח ועוד. לא נעים כי בכלי האוכל שלכם יעברו ג'וקים, כי הם ידועים כמעבירי מחלות והם מזיקים לנו. הג'וקים חיים בביובים ולא פעם אתם מגלים כי דרך פתח המים באמבטיה יצא ג'וק, ברגע שהם מגיעים זו מכה שקשה להתגבר עליה, לכן, כדאי כי תזמינו חברת הדברה מקצועית שתבצע לכם את העבודה בדרך היעילה ביותר.

ג'וקים אוהבים חום וחושך

 בדרך כלל נראה ג'וקים במקומות חשוכים וחמים כמו למשל מתחת או מאחורי המקרר, בארונות המטבח או מתחת לכיור. הם יכולים להגיע דרך הדלתות, דרך סדקים בקירות ועוד. מקומות וארונות העמוסים במזון יכולים להוות מרבץ לג'וקים, לכן רצוי לדלל מ'קומות כמו ארונות מטבח בהם מצוי מזון יבש, או ספריות העמוסות ספרים. במקרים בהם כבר ראיתם ג'וקים, כדאי כי תקראו מיד לחברה של הדברת ג'וקים על מנת למגר את התופעה של הרבה ג'וקים בבית. בשעות היום הג'וקים אינם זזים הרבה אך בלילה הם פעילים במיוחד. כושר ההישרדות של ג'וקים הוא גבוה לכן רק חומרי הדברה מקצועיים יכולים לחסל אותם.

יש מקרים בהם צריכים לקרוא למחלקת התברואה של המועצה

 אם ראיתם מחוץ לביתכם המון ג'וקים עליכם לקרוא לעירייה או למועצה על מנת שתבצע לכם בשכונה הדברת ג'וקים האחריות במקרה זה מוטל על המועצה או העירייה והם מדבירים אותם באמצעות הדברה בביובים הנמצאים סמוך לביתכם.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה