הדברת עכברים וחולדות

 

הדברת עכברים וחולדות.

מספר עובדות על חולדות ועכברים:
חולדות נחשבים ליצורים דומים לבני האדם. הם יונקים, בעלי דם חם, פרוסים וחיים על פני כל מקום בכדור הארץ.
לעכברים ולחולדות יש שיניים קדמיות חזקות וגדולות, בעזרתן הם משתמשים לסימון טריטוריה וכרסום. הם יכולים ללעוס מגוון רחב של פרטים, ובדרך זו גורמים נזק עצום לבני האדם באזור מחייתו. אנו יודעים כי הם נחשבים למזיק מספר אחד בתעשיית החקלאות, שם הנזק הוא עצום והוא מתרכז במיוחד בדגנים, זרעים וכו'.
הם מזהמים משלוחים שלמים כתוצאה מפיזור צואה ושתן. מקומות אלה משמעים אותם ליצירת מקור מחסה. סוג ההצלחה של חולדות ועכברים הם באופן ההתעברות שלהם, הנמשכים לאורך כל השנה בצורה קבועה וידועה.

חוש הריח של החולדה:
רבות דובר על חוש הריח המפותח של החולדות, חוש זה מסוגל לאתר לא רק ריחות רגילים וממוצעים בחיי היומיום, אלא חוש זה מסוגל לקשר ולשייך ריחות שיסמנו שינוי באווירה וברגש בעזרת מנגנונים מפותחים הם יכולים לזהות פירומונים שונים העוברים במגע הקיימים בגללי הצואה והשתן.

מזונם של החולדות:
חולדות ידועות כאוכלי כל, הם ניזונים מכל הבא ליד שהסביבה האנושית מספקת להם והיא מספקת להם שפע של משאבים. אנו יודעים כיום כי חולדות מסוימות מעדיפות מזון שעשיר בחלבונים או בשר, או פסולת בעלי חיים. חולדות אחרות כגון חולדת הגגות ידועה כמעדיפה פירות וירקות ולכן הן אוהבות להימצא בקרבת עצי פרי.
זמינות האוכל כאשר הם נמצאים בסביבת בני אדם היא רבה ומגוונת. חלקה נובע מהצורך שלנו לאגור ולאחסן וחוסר הקפדה על סדר וניקיון. שאירות פסולת מעניקים להם ביטחון ושקט במציאת מזון לצורך קיומם.
באופן אינטואיטיבי חולדות ידועות כרגישות וזעירות בכל הקשור לדברים חדשים המופיעים בסביבתם. כגון מלכודות, פיתיון הכי פשוט מעורר את סקרנותם וחשדנותם. בודואות אנו יודעים כי חולדות עלולות להעביר מספר רב של מחלות לבני האדם. ם נושאים על גופם מזיקים כגון פרעושים והם אחראים לפיזורם בשטח.חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה