הדברת נמלים בגינה

הדברת נמלים בגינה

כמה טוב להנות מגינה נקיה!

גם אם הנמלים נמצאות רק בגינה, הן עדיין מהוות מטרד של ממש. קודם כל הן יכולות להזיק לצמחי הגינה, ומונעות מאתנו להנות מגינה נעימה ונוחה, שלא נדבר על כך שיום אחד הם עלולים להגיע הביתה. הכי פשוט לעשות הדברה בבאר הדברות ולהתפטר מן המפגע באופן מוחלט.

 

הדברת נמלים בגינה

יש כאלה שחושבים כי אין צורך לבצע הדברת נמלים בגינה. כל עוד הם אינם נמצאים בבית על השולחן במטבח, זה בסדר ולא דחוף כל כך. כדאי לדעת כי כל גינה מושכת אחריה חרקים רבים ונמלים בעיקר, אבל אין שום ערובה לכך שיום אחד הם לא יכנסו לבית פנימה. ברגע שהם יריחו ריחות מאכלים ויבינו כי בבית מצפה להם אוכל טעים, הם ימצאו את הדרך עד לשם בפנים ואז כבר יהיה קשה יותר להתפטר מהם באופן סופי.

באר הדברות מציע לבצע הדברת נמלים בגינה מיד כאשר הם מתגלים, כך מונעים את הרס הגינה והצמחים היפים וגם מבטיחים כי הבית יהיה חופשי מנמלים.

 

 

הדברת נמלים בגינה

אפשר לבצע הדברת נמלים בגינה במספר אפשרויות, כאשר לכל אופציה מחיר שונה, יתרונות וחסרונות:

·  ריסוס - יש המנסים לעשות ריסוס לבד, אבל התוצאות אף פעם לא יכולות להתחרות עם מדביר מקצועי. חשוב להשתמש בחומרי ריסוס נכונים ובכמות מתאימה לגודל הגינה. באר הדברות יודעים בדיוק איך וכיצד לפזר את חומר הריסוס כדי שישפיע על כל הגינה כולה ותסלק את הנמלים משם.

·  ג'ל - אפשר לבצע הדברת נמלים בגינה באמצעות ג'ל אשר הוא בעל רעילות נמוכה מאד. את הג'ל מפזר המדביר ברחבי הגינה ובעיקר הוא מחפש את החורים של הנמלים כדי להניח אותו מה שיותר קרוב לשם. אין צורך להכניס את הג'ל אל תוך הקן פנימה, אנו נותנים לנמלים לעשות את העבודה. כיצד? פשוט מאד. ברגע שהם רואות את הג'ל שיש בו פתיון הם ממהרות לקחת אותו אליהם 'הביתה'. שם כבר יטעמו ממנו והוא ישפיע עליהם באופן מוחלט.

מעדיפים גינה ללא נמלים? קראו לבאג הדברה ירוקה שיעשה לכם גינה נקיה!

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה