לוכד חולדות

לוכד חולדות

 

לוכד חולדות מקצועי, מוצאים בבאג!

 

חולדות הן מכרסמים גדולים ומזיקים. כאשר הן מגיעות לבתים פרטיים, למשרדים וכדומה, הן עלולות לגרום לנזק רב, החל בנזק אסטטי ועד לנזק בריאותי. לוכד חולדות של חברת באג יסייע לכם להיפטר מהחולדות בקלות וביעילות.

 

חולדות

 

חולדות הן מכרסמים גדולים הדומים לעכברים. במרבית המקרים, חולדות מתגוררות בשטחים פתוחים, אתרי בנייה ומקומות דומים. אולם לעיתים, ניתן למצוא חולדות אשר חודרות למבני מגורים, משרדים, אזורי מסחר, מחסנים וכדומה. חולדות גורמות לנזקים רבים מאד כאשר הן מגיעות לאזורים מיושבים. ראשית, הן מכרסמות במאכלים, ברהיטים ובכל פריט אחר שנמצא בסביבתן, מה שגורם לנזקים ברכוש, ולעיתים גם בבריאות – אם הן מגיעות לדברי מאכל אשר נאכלים בהמשך על ידי בני הבית, למשל. בנוסף, חולדות הן גדולות, מלחיצות, ועלולות לנשוך בני אדם, ובעיקר ילדים, דבר המסכן את שלומם באופן בולט ביותר. לכן, אם מצאתם חולדה בבית או במקום מיושב אחר, עליכם לדאוג להיפטר מהן במהירות האפשרית.

 

לוכד חולדות

 

בניגוד לעכברים, אותם ניתן ללכוד לרוב בקלות באמצעות מלכודות ביתיות, הרי שעל מנת ללכוד חולדות יש להזמין לוכד חולדות מקצועי. חולדות הן גדולות, ומלכודות עכברים רגילות אינן מתאימות להן. לוכד חולדות יוכל לזהות את מקומות המסתור של החולדות, לפתות אותן לצאת וללכוד אותם באמצעים מקצועיים יעילים. לוכד חולדות לוכד את החולדות, לרוב מבלי לפגוע בהן, ומשחרר אותן לאחר מכן בשטחים פתוחים, באזורים שבהם לא יסכנו בני אדם בשום צורה שהיא. לוכד חולדות חייב להיות מקצועי בתחומו, על מנת להצליח ללכוד את החולדות, מבלי לגרום לנזקים ומבלי לפגוע בבני הבית בשום צורה שהיא.

 

באג

 

חברת באג מספקת פתרונות של הדברה ירוקה לכל סוגי המזיקים. בין השאר, תוכלו למצוא בבאג לוכד חולדות מקצועי, אשר יסייע לכם להיפטר מן החולדות באזור המגורים שלכם, ביעילות ובמהירות, תוך שמירה מרבית על איכות הסביבה ועל שלומן של חיות אחרות וכמובן של בני האדם בסביבה. עם באג, אתם בטוחים מחולדות.

 

מחפשים לוכד חולדות מקצועי שיפטור אתכם מבעיית החולדות אחת ולתמיד? פנו עוד היום לבאג!

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה