לכידת עכברים בבית

לכידת עכברים בבית

עכברים זה לא רק סלידה וחשש, אלא גם מפגע בריאותי. חשוב שמישהו מקצועי יטפל בהם כמו שצריך, כדי שלא נראה אותם חוזרים ומבקרים פעם שניה. לכידת עכברים בבית בצורה יסודית עושים בבאג הדברות אחת ולתמיד.

איך עושים לכידת עכברים בבית?

לכידת עכברים בבית לא יכולה להעשות באמצעות חומרי הדברה רעילים כיון שהם עלולים לפגוע גם בבני אדם. היות והעכברים הם בעלי חיים יונקים, החומרים שיפגעו בהם יפגעו גם באנשים. חומרי הדברה חריפים נגד עכברים מבצעים רק במקומות פתוחים בהם לא נוגעת יד אדם, אבל אם מדובר בבית מגורים חושבים על פתרונות אחרים ויצירתיים במיוחד.

באג הדברות מציע מגוון של מלכודות עכברים אותם מפזרים בכל הפינות בבית, כמובן במקומות בהם נצפו עכברים מתרוצצים אבל לא רק. חשוב לפזר אותם בארונות, בפינות נסתרות בהם יש חשש שהם נמצאים. מלכודות טובות תופסות בסופו של דבר את העכברים ולא נותנים להם להמלט.

 

למה חשוב לכידת עכברים בבית?

·  קודם כל - הפחד. כל מי שחווה פגישה עם עכבר בבית, חש איך תחושת הבטחון עוזבת אותו לחלוטין. עכבר הוא יצור חמקמק  וזריז, וקשה מאד לצפות מתי הוא בדיוק יצוץ. התחושה היא בלתי נוחה ויש כאלה שמאבדים לחלוטין את שלוות נפשם. לכידת עכברים בבית חשובה כדי להחזיר את איכות החיים לדיירים ולדאוג לרווחתם.

·  דבר שני - הבריאות. עכברים הם מפגע בריאותי ועלולים לפגוע בבני אדם. הם מעבירים מחלות ממקום למקום, עלולים להפיץ חידקים או מזהמים שונים. אז גם אם אתם לא נמנים על הפחדנים, חשוב שתבצעו לכידת עכברים בבית כדי להבטיח את בריאותכם ובריאות ילדיכם.

·   

מי עושה לכידת עכברים בבית?

כדי לטפל במכה כמו שצריך, פונים אל חברת הדברה מקצועית. חברת באג הדברות בעלת נסיון של כ-20 שנה, ובעלי המקצוע שלנו מיומנים ומנוסים בעבודה. אנו יודעים איך לטפל במפגע של עכברים, ואיך ללכוד אותם אפילו אם הם מנסים להתחכם. לכידת עכברים בבית על ידינו תחזיר לכם את השקט המיוחל ואת ההרגשה כי הם באמת כבר נעלמו מן האופק.

תפסיקו לסבול! הזמינו עכשיו את באג הדברות והחזירו לעצמכם את איכות החיים!

 

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה