מה עושים נגד נמלים בבית?

מה עושים נגד נמלים בבית?:

נמלים בבית הן תופעה נקודתית שמתפשטת כלל אזורי הבית ומגבירה תחושות של חוסר נוחות. חברת באג לרשותכם.

אף כי הדלתות סגורות, הרשתות מגינות על החלונות מפני יתושים, נמלים עדיין יכולות להיכנס אליכם הביתה. הן עושות את זה דרך החריץ שמתחת הדלת, דרך הפאנלים, דרך השרצה חד פעמית שמסתכמת בכמות אדירה של נמלים וכן הלאה. כדי למגר את התופעה יש להכיר היטב את שיטות ההדברה כמו גם שיטות מתקדמות לזיהוי מקור הבעיה וכן הלאה. חברת באג היא חברה מקצועית ומומחית במיוחד לעניין זה.

נמלים בבית- איך זה קורה ומה ניתן לעשות כטיפול ראשוני?:

נמלים מגיעות הביתה מגיעות בכמות גדולה במיוחד. בדרך כלל אם רואים נמלה אחת מסתובבת בבית, צפויים בקרוב לגלות עוד נמלים רבות שבדרך כלל הולכות אחת אחרי השנייה. הנמלים מגיעות במקרה שבו יש קן שנוצר בקרבת מקום, במקרים של חוסר ניקיון בבית ועל כן אוכל ופיתויים אחרים באזור, במקרים של איטום לא איכותי של הכניסה, הפנלים ועוד. כטיפול ראשוני בתופעת הנמלים יש לרסס את המקום הראשי שבו הן מתקבצות. מדובר בטיפול ראשוני בלבד היות שנמלים שהופיעו במקום שרוסס, עשויות להפנות את כוונותיהן למקום אחר בתוך הבית כך שהבעיה עוד נשארת אתכם.

מה עושים נגד נמלים בבית? מתקשרים לבאג:

כדי להתגבר על נוכחות של נמלים בבית מומלץ ביותר לפנות לחברת באג, החברה להדברות ירוקות. חברת באג עוסקות במגוון רחב של שירותי הדברה. כחלק מהרצון לתת פתרון אמתי, יעיל וסופי לבעיית נמלים בבית שלכם, חברת באג תוכל לאתר את מקור הנמלים, את הקן הראשי ממנו הן מגיעות. פגיעה במקור הראשי לבעיה מביאה לכדי העלמת הבעיה כולה. את מלאכת הזיהוי והטיפול בקן, עושים בחברת באג באופן מקצועי ביותר ובגישה ירוקה.

למה דווקא באג?:

קודם לכל כי אי אפשר להתגבר על תופעת נמלים בלי שירותי ריסוס מתקדמים ואיכותיים. כמו כן, מדובר בחברה בעלת ניסיון רב וכלים מקצועיים מתקדמים. שירותי החברה זמינים וניתנים תחת אמינות רבה בין הצדדים. חברת באג דוגלת בהדברות ירוקות שמצמצמות את הפגיעה בסביבה ומקדמות הצלחה בתהליך.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה