מה עושים נגד נמלים בגינה?

מה עושים נגד נמלים בגינה

להתפטר מנמלים אחת ולתמיד!

נמלים בגינה הוא מפגע של ממש, אך חשוב לטפל בהם באופן יסודי. מה עושים נגד נמלים בגינה? במאמר הבא נסביר למה זה חיוני.

 

נמלים בגינה

הגינה היא מקומם הטבעי של הנמלים, והם מוצאות שם כר נרחב לפעולה. הצמחיה, הלחות, החרקים הנוספים שזוחלים במקום יוצרים בשבילם תנאי גידול נוחים. קל ונוח להם לבנות קן בגינה, ולקבוע שם את מקומם. כל עוד הגינה היא במקום ציבורי, אין שום מניעה שהנמלים ימשיכו לחיות שם, אבל כאשר מדובר בגינה פרטית של בית - נמלים בגינה הופכים להיות מטרד.

ברגע שזה קורה צריך לחשוב היטב מה עושים נגד נמלים בגינה משום שהם יכולות בקלות ובמהירות רבה להכנס אל תוך הבית פנימה ולהשתלט על המטבח. אחר כך כבר יהיה קשה הרבה יותר להתפטר מהם, משום שהם יבנו לעצמם מחילה בארונות או בקיר, עדיף פי כמה לעשות הדברה כשהם עדיין בחוץ.

 

מה עושים נגד נמלים בגינה?

כדי להתגונן נגד המכה, יש לפעול בנחישות ובמהירות. עוד לפני שהנמלים גילו את הפוטנציאל בבית פנימה, לסלק אותם מן הגינה עצמה. ישנם מספר צעדים מה עושים נגד נמלים בגינה:

·  ראשית כל יש לדאוג שהגינה תהיה נקימה מפירורים ומכל מיני שאריות של אוכל. כל אלה קורצים לנמלים להגיע ולהתחיל לחפור מחילות. גם אם אתם מאלו שנהנים לאכול בגינה באויר הפתוח דאגו לא להשאיר אחריכם עקבות בדמות שאריות מזון פתוח.

·  ברגע שמגלים נמלים מטיילות להנאתן בגינה חשוב לעקוב אחר המקור. יכול להיות אפילו שהקן שלהם נמצא מחוץ לגינה, והם פשוט באו לחפש מזון. אולי יש מספר קינים ואולי רק אחד, מציאת הקן חשובה כדי לטפל בגורם המקומי לצורך הדברה.

·  השלב החשוב ביותר: להזמין הדברת נמלים לגינה. אלו אנשים מקצוענים שיטפלו בנמלים ויסלקו אותם במיומנות מרשימה. חברת באג הדברות תעשה זאת על הצד הטוב ביותר. בין יום תשכחו שאמש טיילו נמלים בגינתכם.

 

הפתרון: באג הדברות

לחברת באג הדברות ישנם פתרונות מתקדמים מה עושים נגד נמלים בגינה. חומרי ההדברה שלנו והריסוס שאנחנו עושים מסלקים את הנמלים מן המקום ומטפלים בהם באופן יסודי ממש. אנו מוצאים את מוקד הקינון שלהם ושם מכוונים את ההדברה, כדי למגר אותם לחלוטין כדי שלא תמצאו אותם עוד מספר ימים מטיילים שוב בגינה.

מה עושים נגד נמלים בגינה? מדבירים אצל באג הדברות ונהנים מגינה חדשה!

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה